Фіса

Я іноді хворію підлітковою закоханістю

Я і обожнюю і ненавиджу цей стан, - коли починаю марити якимось актором.

В підлітковому віці цього зі мною не траплялось, да і коли стала постарше, не помічала за собою такого. Ну не вирізала я фотки із журналів, не вивішувала над своєю кроваттю постери акторів, і тим паче не цілувала зображення такого собі «любчика-ідола». Була стриманіша, навіть байдужа.

Я зараз – ну це якийсь жах. І я  вже декілька разів наступала на ці граблі.

А починається так – дивлюся я собі серіал, чи фільм, і ось, в якусь мить – бац – і я розумію, що мені хочеться дивитися і дивитися на цього актора, дізнатись до дрібних  подробиць  його біографію, і ще хочеться щось таке, що навіть складно описати – може притиснутись до нього, може просто схопити його у обійми і так постояти – не знаю. Я не підліток, розумію, що предмет моєї «лихоманки» – актор з усіма з того витікаючими обставинами.

Так, я стаю хвора. Мені і тяжко і приємно, і млосно, і гаряче. Так триває скільки-то часу, а потім проходить, - як корова язиком злизала.

Я не розумію – що це зі мною? Може це той рівень, та сходинка мого життя, яка з часом приведе мене до того віку, коли я врешті-решт стану, як та дурнувата бабця із голлівудських фільмів, яка при вигляді оголеного торсу молодика, починає шкірити протези щелеп, та від радощів стискає у кулачки свої покручені варикозом пальці.  Сподіваюсь, що ні, але як то кажуть хз.

Скажіть, а ви іноді, щось подібне відчуваєте?  Чи лихоманить вас від нав’язливого почуття якоїсь  підліткової закоханості до актора.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

У себя такого что-то не припоминаю.
А я от зараз в цьому стані :))))))))))))Ну чесно, відчуваю себе трохи дурбеликом :))))))))

Не в тему, но вспомнилась пародия на стих про Таню и мячик:

Наша Таня громко лает,

Часто лапку задирает.

Тише, Танечка, не лай -

Санитаров вызывай.

:))))))))) Ще встригнеться :))))
Рекомендовал эту запись

Мені актори байдужі. Але насолоджуюся грою багатьох талановитих акторів. Це як читати хорошу книжку. Насолодився, книгу поклав та й пішов по справам.

А мені раптом стали небайдужі. На фоні цього зрозуміла, чому деякі чоловіки обожнюють гарненьких жінок - це як свого роду наркотик :)))))
Наркотик есть все, что затягивает.
Краса і створений екраном інтригуючий образ красеня-чоловіка теж інтригує і затягуєю. До речі, поділилась своїми враженнями з чоловіком - він зі мною погодився і порівняв моє "марево" із модним аксесуаром, яким хочеться володіти.
Тогда все в порядке!!!!!!!!!!!!!!
В Вашем возрасте это нормально! Это даже рекомендуется!
Кх-кх-кха...це сприймати, як наїзд? :))))))))хто там знає скільки мені років...я і сама іноді не знаю :))))
на то у вас хитренькое личико
:))) ну що зробиш? :)
Не знаю, як щодо акторів ... Але у Дмитра (мого друга) скрізь розвішені фотографії (як в криївці) партизанів, провідників ОУН-УПА ... У мене нема, крім блокнота, що він же і дарував ... Він любить на них дивитися постійно .. Може це і є ..?
Це вмене схоже не буде нiколи. Я не хочу не на кого бути схожею

 
Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua