Фіса

"Рекомендувати цей запис" або "Автор жжот". То може ще й шаблони постів будуть?

Ще, напевне, не вистачає «Автор жжот» або її ступеневий варіант з матюкливою приставкою – то, коли не пост, а майже шедевр.

Не буду кривити душею - така примітка  – це приємно, але по факту – це мовчання.

Майже нічого не пишуть у так званих віп-блогах, бо там ніколи нема зворотнього контакту. Але така приписка – це також нічого. Я розумію – хтось тут працює, і йому нема часу постійно падати пальцями на «клаву».

Але ж – ну якась частини тут, - саме для спілкування, для обміну думками, ну тобто для в якійсь степені – інтерактивного спілкування. Ну невже майже всім досить лише читати нічого не коментуючи?

Нема роздумів, нема питань. Як наслідок – а чого я це буду писати, воно комусь потрібно???? І тоді, ну якись ППць – по сто двадцять Бродських на день - !!???!!! Нече йому мало, що його матраци рекламують. До речі – його матраци мені подобаються більше, ніж його пости.

Я пам’ятаю ХБ кількарічної давності. Не будучи в цій спільноті, я для себе особисто декількох авторів до «Избранного» внесла. Для мене ХБ був якимось легендарним. Здавалося, що там існує жива думка, така собі інтелектуальна аура.

Але, якщо мовчати ???? Мовчання не може бути красномовним, воно ні до чого не спонукає і залишає байдужим.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 8

Слушо-слушно.
Слушно і тому скушно :( А взагалі, я розумію, що напевне, певною причиною стала технічна слабкість ХБ. От я наприклад, користуюсь Internet Explorer, а сюди можу зайти лише через Mozilla Firefox. Це наче обмеження. Мені це не зовсім подобається.
Я захожу и через Оперу.
Та я, як старий ононіст - не люблю міняти руку :))))) Звикла я до Експлоер., а тут приходиться стрибати.
Розвиток ХБ не потрібен його нинішнім власникам - от і все. Чи, може, той розвиток вони якось інакше уявляють. А постійним авторам колись натякнули, що вони сайту гроші не приносять, тому їхня думка щодо майбутнього не цікава.
Хто не розвивається - той не виживає. Так і буде. Не буде у ХБ розвитку - він просто зачахне.

если не нравится, то фигле тут отираешься?

Я тобі дам дуже просте пояснення - про ХБ я дізналась давно. І на хвилі іх тодішнього іміджу, у мене склалась думка - що це цікавий, динамічний сайт. Пройшов час - я бачу, що все не так. Все змінилось у гіршу сторону. Хоча тут є цікаві люди, - це покищо і тримає .

 
Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua