Фіса

Чоловік і жінка, як пазли у грі під назвою «сімейне життя»

Сьогодні, коли я була в іншій кімнаті квартири, задзвонив мій мобільний. Неприємно – я чомусь завжди напружуюсь, коли він дзвонить. Мені не подобаються мелодії, які в ньому є, мені не подобаються всі інші звуки, які пропонуються для дзвінка, бо я не люблю бігти до нього, не люблю витягати його з сумки, не люблю постійно контролювати його заряд.

Для мене цей апаратик – це обмежування моєї свободи.

Авжеж, я можу їм не користуватись, але мобільний став не просто можливістю з кимсь бути на зв’язку – він став наче додатком до твоїх частин тіла, наче апендицит – навіть якщо він не виконує функцій – він усе одно або ще з вами, або у формі «нагадування» - таким рубцем в області майже інтимних зон. 

Міркуючи про свою нелюбов до дзвінків, я почала далі подумки розкручувати тему, що мені ще не подобається і врешті-решт мої роздуми привели мене в сферу відносин між чоловіком та жінкою.

Ось я, - не люблю дзвінків, а якби у мене чоловік був ревнивий, то вже напевне довів би мене до сказу, постійно «наярюючи», і контролюючи де я є.

Або, якби я була проворною господаркою, то вже б тоді  я довела свого чоловіка до сказу, постійними прибираннями, чи примушуваннями знімати взутті за порогом квартири.

Ну і так, якщо розкрутити різні сімейні аспекти, то виходить, що у відносинах дуже важливо, коли люди один одному дійсно підходять.

 Вони хоч і можуть бути різними, але своєї різністю вони повинні складатися, як у пазлі  – і утворювати гармонійну  пару.

Так, в деяких моментах, ми притираємося одне до одного все життя, але якщо ви фігури з «різних ребусів» – все, «життя не буде». Це буде череда розбірок, та претензій, нерозуміння, та агресивних випадів. І все це буде відбуватися на фоні того, що люди, наче підходять одне одному – по віку, по соціальному походженню, по фізіологічних параметрах. Але ота непарність буде заважать знайти точки перетину.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 14

Рекомендував цей запис

чьо так пишеш

: ) Дякую
а я розглядаю мобільник як пристрій, що розширює "простір варіантів", і коли лунає звінок, мені завжди цікаво, що там життя веселенького для мене підготувало ))
Я декілька років працювала секретарем - і коли в день по 300 дзвінків,- так що і в туалет іноді вискочити не хватало часу, а підприємство в боргах, як в шовках і більша частина дзвінків з погрозами - то напевне після цього в мене така пристрастна любов до телефону :)
а ведь это у всех так. Звонок почему то встряхивает. Несет тревогу. Что-то в нем неприятное есть
Точно - відчуття тревоги. Я не заводила мобільний так довго наскільки могла - поки не подарували і все...на крючку :)
Рекомендовал эту запись
этот пазл складывается если выпуклости и впадины совпадают и не редко. А если этого нет, то хоть разуваться перед порогом, хоть постоянной уборкой заниматься - не будут отношения нормальными. И никакой контроль не поможет
Отношения есть вещь непредсказуемая!
Саме так. Тому іноді і трапляється, коли від начеб то ідеальної дружини тікає чоловік.
Ой тiка...ой тiка..!

 
Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua