Фіса

Котячі ревнощі - ну прямо, як у людей :)

 

Кажуть у людини є щось звірячого…Я в це вірю..

Що стосується ревнощів, - то вони в нас точно однакові.

Ситуація. Є в мене кішка Бася – розумна та балувана. Моя мама, їй, що називається «зад заносить». І от мама поїхала в село, а там до неї на відгодовування одразу примчало декілька сусідських котів. Вона їх ті два дні, що там була, кормила до відвалу, пестила, слухала їх вдячне муркотіння.

Моя кішка сумувала за мамою – я вже знаю, як вона сумує. Вона часто ходила в кімнату де мама спить, крутилась біля вхідних дверей, насторожено ходила по хаті. Одне слово – сум.

І от нарешті – повернувся  її «любчик», тобто мама. І кішка прилинула до її ніг, тремтіла хвостом, і взагалі була солодка і липуча, як льодяник на паличці. Але ж від мами йде запах  тих чужинців, яких вона прихищала останні два дня…  І тут  за мить, у моєї кішки секунди радощів перетворюються на гнів і лють.

Шипить, розпушується, хвіст мало не відривається від мотиляння, на спині бугряки пускає.

 «Як ти посміла мацати когось, крім мене!? Як ти могла оросити себе чужинськими запахами?! Погана тітка!!!!», - може саме це було зашифроване котячою мовою в тих «шшшшшшшшш грррр шшшшшш».

Вона ще й досі до тями не прийшла. Мама дзвонила, – каже, - Бася хоч і ходить за нею слідом, але  при першій же нагоді порикує, пускає хвилі по спині і мотиляє хвостом.

От такі котячі ревнощі, ну просто, як у нас людей.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

Рекомендовал эту запись
Коти, що тут скажеш?
мои тоже ревнуют, но друг к дружке внимание мамы

 
Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua